SøyaTodalenKvassUlvungen

Søya/Todalen/Kvass/Ulvungen klare for 32 dels finale!

G14 laget er klare for 32 finale etter seier 1-0 mot Langhus, etter en scoring av Ørjan Nes Haugen på et fint langskudd i 1. omgang. Motstander i 32 dels finalen er Bjørkelangen onsdag den 4. august kl. 14.30!

Les mer for å se reultat og kampstart til alle de lokale lagene!

Under er resultat på alle kamper til de lokale lagene som er ferdig og kampstart på de kampene som ennå ikke er spilt. Dette blir oppdatert med resultat etterhvert som kampene er ferdig, så følg me!

 

SUNNDAL IL

Klasse A - Gutter 11-er, 17/18/19 år (Boys 11-a, 17/18/19)

 
A - Pulje 3
Bremnes/Rubb 2
Bækkelaget
Lørenskog
Sunndal 1
1 19 0 03 002   Lørenskog   - Sunndal 1   1 - 3   B      
1 19 0 03 004   Bremnes/Rubb 2   - Sunndal 1   2 - 2   U      
1 19 0 03 005   Sunndal 1   - Bækkelaget   2 - 0   H      
 
A - Pulje 8
Årvoll IL/Linderud IL
Hallingdal FK
Sunndal 2
Vaalserquartier FV
1 19 0 08 002   Sunndal 2   - Hallingdal FK   0 - 3   B      
1 19 0 08 004   Årvoll IL/Linderud IL   - Sunndal 2   1 - 1   U      
1 19 0 08 005   Sunndal 2   - Vaalserquartier FV   0 - 5   B      
 
Klasse B - Gutter 11-er, 15/16 år (Boys 11-a, 15/16)
 
B - Pulje 17
Høybråten og Stovner IL
Stadsbygd/Vanvik
Sunndal 1
Vikingur FC 2
1 16 0 17 001   Stadsbygd/Vanvik   - Sunndal 1   0 - 4   B      
1 16 0 17 004   Sunndal 1   - Høybråten og Stovner IL   5 - 0   H      
1 16 0 17 005   Sunndal 1   - Vikingur FC 2     03.08 - kl. 17:30   8 / Ekeberg         
 
B - Pulje 28
Asker
Frøya
Hasle-Løren IL
Sunndal 2
1 16 0 28 001   Sunndal 2   - Asker   0 - 5   B      
1 16 0 28 003   Sunndal 2   - Hasle-Løren IL   0 - 17   B      
1 16 0 28 006   Sunndal 2   - Frøya     03.08 - kl. 17:30   R3 / Rustad         
 
Klasse C - Gutter 11-er, 14 år (Boys 11-a, 14)
 
C - Pulje 22
Askim FK
Borre
Sunndal 1
Vålerenga 3
1 14 0 22 001   Sunndal 1   - Askim FK   3 - 2   H      
1 14 0 22 003   Sunndal 1   - Borre   5 - 2   H      
1 14 0 22 005   Vålerenga 3   - Sunndal 1   0 - 3   B      
 
C - Pulje 25
Gjøvik Lyn
Rustad IL
Sunndal 2
Tertnes 1
1 14 0 25 001   Sunndal 2   - Gjøvik Lyn   0 - 3   B      
1 14 0 25 004   Sunndal 2   - Rustad IL   0 - 1   B      
1 14 0 25 006   Sunndal 2   - Tertnes 1   0 - 7   B      
 
Klasse Q - Jenter 11-er, 17/18/19 år (Girls 11-a, 17/18/19)
 
Q - Pulje 7
Eina
Sarpsborg 08
Sunndal
Vålerenga
2 19 0 07 002   Sunndal   - Eina   3 - 1   H      
2 19 0 07 004   Vålerenga   - Sunndal   0 - 6   B      
2 19 0 07 006   Sarpsborg 08   - Sunndal     03.08 - kl. 20:30   6 / Ekeberg         
 
Klasse R - Jenter 11-er, 15/16 år (Girls 11-a, 15/16)
 
R - Pulje 13
Bruvoll
Førde
Nordhordland BK
Sunndal
2 16 0 13 002   Førde   - Sunndal   2 - 1   H      
2 16 0 13 003   Sunndal   - Bruvoll   1 - 0   H      
2 16 0 13 005   Nordhordland BK   - Sunndal   1 - 3   B      
 
Klasse S - Jenter 11-er, 14 år (Girls 11-a, 14)
 
S - Pulje 14
Bergen Nord / Hovding
KaaPo*
Sunndal
2 14 0 14 001   Bergen Nord / Hovding   - Sunndal   1 - 1   U      
2 14 0 14 002   Sunndal   - KaaPo*   0 - 0   U      

 

SURNADAL IL

Klasse A - Gutter 11-er, 17/18/19 år (Boys 11-a, 17/18/19)

 
A - Pulje 15
Bjørndal
Porokxovchanin
Skedsmo 2*
Surnadal IL
1 19 0 15 002   Porokxovchanin   - Surnadal IL   0 - 3   B      
1 19 0 15 004   Surnadal IL   - Skedsmo 2*   6 - 1   H      
1 19 0 15 005   Surnadal IL   - Bjørndal     03.08 - kl. 18:30   R4 / Rustad         
 
Klasse B - Gutter 11-er, 15/16 år (Boys 11-a, 15/16)
 
B - Pulje 45
Bossekop
Bygdø Monolitten
Surnadal IL
Wittmund NFV
1 16 0 45 001   Bossekop   - Surnadal IL   1 - 0   H      
1 16 0 45 003   Surnadal IL   - Wittmund NFV   2 - 2   U      
1 16 0 45 006   Surnadal IL   - Bygdø Monolitten   9 - 0   H      
 
Klasse R - Jenter 11-er, 15/16 år (Girls 11-a, 15/16)
 
R - Pulje 4
Brumunddal fotball
Fusa
Surnadal IL
Team Nes
2 16 0 04 002   Brumunddal fotball   - Surnadal IL   1 - 4   B      
2 16 0 04 003   Surnadal IL   - Team Nes   1 - 2   B      
2 16 0 04 004   Surnadal IL   - Fusa   1 - 1   U      

 

SØYA/TODALEN/KVASS/ULVUNGEN

Klasse C - Gutter 11-er, 14 år (Boys 11-a, 14)
 
C - Pulje 13
Geilo IL
Inneres Ennstal Gaflenz
Langhus IL
Søya/Todalen/Kvass/U
1 14 0 13 001   Søya/Todalen/Kvass/U   - Geilo IL   2 - 0   H      
1 14 0 13 003   Inneres Ennstal Gaflenz   - Søya/Todalen/Kvass/U   0 - 0   U      
1 14 0 13 005   Langhus IL   - Søya/Todalen/Kvass/U   0 - 1   B      

 

KVASS/ULVUNGEN FK

Klasse V - Jenter 7-er, 14 år (Girls 7-a, 14)

 
V - Pulje 5
Kvass/Ulvungen
Lom
Nordstrand IF 1*
Paces
2 14 7 05 001   Kvass/Ulvungen   - Paces   2 - 1   H      
2 14 7 05 002   Lom   - Kvass/Ulvungen   0 - 4   B      
2 14 7 05 005   Kvass/Ulvungen   - Nordstrand IF 1*     03.08 - kl. 16:20   AE6 / Abildsø         

 

TINGVOLL IL

Klasse C - Gutter 11-er, 14 år (Boys 11-a, 14)

 
C - Pulje 5
Blindheim IL
Fossum 2
Froland
Tingvoll IL
1 14 0 05 001   Blindheim IL   - Tingvoll IL   1 - 3   B      
1 14 0 05 004   Tingvoll IL   - Fossum 2   0 - 2   B      
1 14 0 05 006   Froland   - Tingvoll IL     03.08 - kl. 18:30   7 / Ekeberg         
 
Klasse X - Jenter 7-er, 12 år (Girls 7-a, 12)
 
X - Pulje 5
Bardufoss
Bjørndal
Elnesvågen 1
Fjellhamar
Hof IL
Huringen
Lille Tøyen FK 2
Tingvoll IL
2 12 7 05 001   Lille Tøyen FK 2   - Tingvoll IL   1 - 6   B      
2 12 7 05 006   Bjørndal   - Tingvoll IL   0 - 5   B      
2 12 7 05 014   Bardufoss   - Tingvoll IL   3 - 4   B      
2 12 7 05 017   Huringen   - Tingvoll IL     03.08 - kl. 16:20   E12 / Ekeberg         
2 12 7 05 019   Elnesvågen 1   - Tingvoll IL     03.08 - kl. 18:20   E8 / Ekeberg         
2 12 7 05 022   Hof IL   - Tingvoll IL     05.08 - kl. 10:20   E4 / Ekeberg         
2 12 7 05 024   Fjellhamar   - Tingvoll IL     05.08 - kl. 13:00   E2 / Ekeberg