
Endelig hjemmeseier!
I fin høststemning ønsket Rindal FK Damer Tiller 2 velkommen til kamp på Skogsletta med en godtepose før kampen. Endelig ble det hjemmekamp!
Rindal FK Damer 29.09.2012
Laget som spilte for Rindal FK var:
Mali Nerbu Løfald, Maren Rønning, Åse Børset, Trude Nerland, Lena Østvold, Anita Kvande Grytbakk, Kristine Jacobsen, Anja Dalsegg Sæter, Maren Høgholt og Malin Østvold (2).
Lørdagens hjemmekamp ble en fin opplevelse for Rindal Fotballs damer. Tillerdamene var også godt fornøyd uten å få med seg poeng heim. De trøstet seg med godteposen rindalsdamene gav dem som takk for at de møtte opp. Ja, de til og med spanderte på vinnerne før de dro heim. De syntes det var en fint å bli tatt så godt imot.
Seieren var vel fortjent. Malin Østvold fra J16-laget spilte på dispens og tok begge måla i første omgang. Motstanden var større i andre omgang. Flere gode skudd ble redda av Maren Rønning som gjorde en god jobb i mål. Rindal hadde flere gode sjanser i andre omgang også, men resultatet ble altså 2 - 0.
Dommer: Jo Bjørnar Fiske kom greit fra kampen
Etter seieren tok publikum bølgen!
Klikk på bilda nedafor og se de større og som serie!