Il Søya logo

Flatås Julecup

Lørdag 11. desember reiser Søya/Todalen/Kvass/Ulvungen til Trondheim og Flatås Julecup med en tropp på 19 spillere fra G14 og G16. Vi stiller med to G14-lag og ett lag i G16.

G14 1 skal spille mot Utleira 2, Kattem 1 og Flatås 2 i innledende kamper, mens G14 2 møter Heimdal 2, Vestbyen 2 og Flatås 1. Og G16-laget har blitt satt opp i samme pulje som Nardo, Kolstad 4 og Buvik 2. Blir lagene våre blant de to beste lagene i sine respektive puljer blir det sluttspillkamper søndag.

Vårt G16-lag har også deltatt i denne tidligere, og erfaringen tilsier at lagene våre får møte meget hard motstand på parketten i Kotenghallen. Målet er selvfølgelig å komme videre til sluttspillet med alle lag, men vi vet at dette blir tøfft. Men uansett skal vi ha ei trivelig fotballhelg, og vi skal selvfølgelig også benytte anledningen til å ha det sosialt sammen.

Se også hjemmesida til Flatås IL