Forlenget påmeldingsfrist
IK Rindals-Troll har valgt å forlenge påmeldingsfristen for Rindalsrennet fram til onsdag kveld på grunn av at svært mange har problemer med online påmelding. Vi ber klubbene om å bruke online påmelding hvis det er mulig. Hvis ikke send påmelding på mail til magne.bjornstad@online.no.
Det er Magne Bjørnstad hos arrangøren IK Rindals-Troll som melder dette.
Brikkenummer
En foreløpig påmeldingsliste vil bli lagt ut i løpet av tirsdag ettermiddag slik at løperne kan sjekke at de er i rett klasse og at brikkenummer stemmer.
Dersom noen har fått egen brikke som ikke står på listen som legges ut, ber vi om å få tilsendt en mail med rett brikkenummer.
325 påmeldte
Det er allerede 325 påmeldte (mandag kveld), og arrangøren vil gjøre sitt ytterste for at vi skal få til renn i helga. Oppdatert info legges ut fortløpende på heimesidene til IK Rindals-Troll.