Kretskarusell i miniatyrskyting
Førstkommende tirsdag går 2. runde i Halsahallen, og tirsdag 12/12 er 3. runde og da står Rindal Sk.lag som arrangør i Rindalshuset. Onsdag 27/12 skytes 4. runde på Angråmyra i Surnadal. De to siste stevnene går i januar i Bøfjorden og Halsa. (Tekst: Idar Moe)
I V65 vant Jon Helgetun med fine 247 p, Magne Romundstad hadde 243 p i V73, Idar Moe 244 p i V55,
Even Langli og Petter Bolme med 233 p i kl. 2, og Rune Fosseide ble beste rindaling i kl. 3 med 224 p.
Rindal Skytterlag stilte med i alt 10 deltakere.
Viser forøvrig til res.liste med flere fine resultater.
Resultat Karusellskyting - miniatyr - Hjelmen
Tysdag, 28. november 2006
Klasse: |
Navn: |
|
Skytterlag: |
Poeng: | |
Aspirant: |
Ola M. Strand |
Øvre Surnadal |
229 | ||
| |||||
Rekrutt: |
Brage Foss |
Bæverdalen |
245 | ||
| |||||
Eldre Rekrutt: |
Nils Erik Skålvik |
Halsa |
242 | ||
|
Steffen S. Haugen |
Valsøyfjord |
239 | ||
|
Ida Andrine Heggset |
Surnadal |
239 | ||
|
Jan Kr. Sogge |
Surnadal |
238 | ||
|
Magne Riksheim |
Hjelmen |
227 | ||
| |||||
Junior: |
Eirik Asphol Stivold |
Halsa |
232 | ||
|
|
|
|
|
|
Klasse 1: |
Jon Isvik |
|
Surnadal |
224 | |
| |||||
Klasse 2: |
Bjørn Haugen |
Valsøyfjord |
242 | ||
|
Even Langli |
Rindal |
233 | ||
|
Petter Bolme |
Rindal |
233 | ||
|
Even Nerland |
Rindal |
230 | ||
|
Alf Erik Bolme |
Rindal |
228 | ||
|
Lars Magne Bæverfjord |
Hjelmen |
223 | ||
| |||||
Klasse 3: |
Svein Olav Gravem |
Surnadal |
227 | ||
|
Bjørn Heggset |
Surnadal |
225 | ||
|
Rune Fosseide |
Rindal |
224 | ||
|
Arnfin Berdal |
Rindal |
220 | ||
|
Per Jarle Riksheim |
Hjelmen |
208 | ||
| |||||
Klasse 4: |
Erik Gravem |
Surnadal |
239 | ||
|
Magnus Bøklep |
Hjelmen |
228 | ||
| |||||
V55: |
Jarle Foss |
Bæverdalen |
245 | ||
|
Idar Moe |
Rindal |
244 | ||
|
Birger Indreiten |
Halsa |
243 | ||
|
Kjell Stenbro |
Rindal |
226 | ||
| |||||
V65: |
Jon Helgetun |
Rindal |
247 | ||
|
Helge Bævre |
Bæverdalen |
242 | ||
|
Jarle Gravvold |
Halsa |
236 | ||
|
Ola Halle |
Surnadal |
235 | ||
| |||||
V73: |
Jon Oren |
Surnadal |
250 | ||
|
Magne Romundstad |
Rindal |
243 | ||
|
Anders Indreiten |
Halsa |
239 | ||
|
Peder Heggset |
Valsøyfjord |
236 | ||
|
Asbjørn Wæge |
Bæverdalen |
234 |