trav_300x178

Leangen i går, mandag 15. oktober

Under gårdagens løp på Leangen travbane ble det både en seier og en tredjeplass på Engsetstallen i Bæverfjord. I det tredje løpet ble det tredjeplass på Alsaker. I det sjuende løpet ble det en overlegen seier til 4-åringen Jern Elden.

EN SEIER OG EN TREDJEPLASS TIL ENGSET-STALLEN I BÆVERFJORD

I det tredje løpet vart det tredjeplass på Alsaker Spenter, som eies av Stein Engset og Arnold Mikalsen.Over distansen 2140 meter vart kilometertida 1.31.5a. Frank Westberg var kusk.


I det sjuende løpet vart det en overlegen seier til 4-åringen Jern Elden som eies av Sten Engset og Elisabeth Engset. Over distansen 2160 meter vart kilometertida 1.33.0, ny bestenotering. Frank Westberg sto for kuskinga.


I dagens åttende løp endte Alsaker Faks opp som distansert og diskvalifisert for galopp. Distansen var 1660 meter og John Helge Gravvold kusket sin egen hest.


Arnfinn

 

Resultatliste fra Leangen 15. oktober