
30. mars 2011
Nytt Trondheimstreff
Kommunene Halsa, Rindal og Surnadal har et samarbeidsprosjekt som heter ”Tilflytting og rekruttering”. Som en del av dette prosjektet er det et arrangement som heter Trondheimstreff. Våren 2010 ble det første arrangementet for Trondheimstreff avholdt på Dokkhuset i Trondheim. Nytt informasjonsskriv til bedriftene leser du her
Det blir også Trondheimstreff i 2011.
Sted: Trondheim, Britannia Hotell
Tid: 19.00 – 22.00
Treffet skal bidra til en større åpenhet og innsikt, og en forvissning om at samfunnet trenger enkeltmennesker, og at deres bidrag vil utgjøre en forskjell. Treffet skal fokusere regionalt arbeidsliv, og de interessante og utfordrende jobbene som finnes her. 
Det vil også bli tilrettelagt for en god del ”mingling” denne kvelden
Treffet skal ved gode historier og konkrete eksempler, styrke de fremmøtte i troen på at regionen er midt i ”mulighetene”, og at de som har energien og motet har like gode muligheter her som andre steder. Treffet skal på en naturlig måte bidra til utvikle identitet, og en stolthet over å være en del av en offensiv og åpen region.
Mer informasjon kommer senere.
Bildet til høyre viser ordførerne fra Rindal, Surnadal og Halsa som rapper på fjorårets Trondheimstreff.
Håkon Fredriksen med gitar i bakgrunnen.

Publikum

.png)

