
... på Saga Trollheimen hotell
Parkurs for vågale par...
Har dere levd sammen en stund? Har barna hatt førsteprioritet lenge? Har dere pusset opp flere ganger eller flyttet til større hus, reist på strevsomme ferieturer eller følt parforholdets eksistens truet? Da er dere vågale nok til å ta med familien til Saga Trollheimen hotell i Rindal og på et parkurs, mens ungene koser seg med fritidsaktiviteter i flotte omgivelser.
Kursleder for dette parkurset er Liv Nygård - koordinator for parkurset Godt Samliv i Midt-Norge. Ho er utdanna spesialpedagog og psykodramainstruktør. Les alt om parkurset her på heimesidene til Saga Trollheimen hotell. Det blir arrangert i sommer - 10.-12. juli.
Saga Trollheimen hotell er medlem av Trollheimsporten. Ønsker du å bli medlem - klikk her. Alle medlemmene på Trollheimsporten finner du her. Kanskje du ønsker å annonsere - klikk her.
Til høyre: Slik ser det ut i dag på Saga Trollheimen hotell. Det blir sjølsagt meir sommerlige omgivelser når parkurset går 9.-11. juli.

.png)

