Rindalshytter bygger Resvatnet hyttegrend

Reguleringsplan med 17 fantastiske hyttetomter er nå godkjent i Resvatnet hyttegrend. Hyttefeltet er godkjent med veg, vatn og kloakk. Det er Rindalshytter og grunneier Hanne Tove Nerbu Baalsrud som nå har fått godkjent og lagt ut dette flotte nye hyttefeltet ved Vålåskaret.

I tillegg har Rindalshytter det første LustHus ferdig. Det er bygd opp i Stangvik. Videre har Rindalshytter inngått samarbeid med Bygger'n og i den sammenhengen ombygging av den gamle kapphallen til ny butikk.
 
LystHus
Den første hytta i i den nye kolleksjon til Rindalshytter holder nå på å bli ferdigstilt. Hytta, et LystHus 134, blir bygget i Stangvika i Surnadal kommune. I løpet av uke 46 starter byggingen av hytte nummer to i LystHus-serien. Det er et LystHus 106 som skal oppføres i Kårliåsen i Rindal kommune. Begge hyttene blir visningshytter. De nye hyttene i LystHus leser du meir om her.
 
Bygger'n avdeling Rindal
Rindalshytter as er nå medlem av Bygger'n. I den forbindelse har vi startet med ombygging av den gamle kapphallen til ny butikk. Butikken vil bli åpnet i løpet av våren 2010.
 
Meir om alt dette på heimesidene til Rindalshytter as - medlem av Trollheimsporten.

LystHus i Stangvika.
Resvatnet hyttegrend ved Vålåskaret.
Resvatnet hyttegrend ved Vålåskaret.
 
Tekst og foto: Rindalshytter.