
Spilte opp til kulturskolekonsert
Blåserne Thea Tiset, Bjørg Solem, Ingrid Moen og Knut Arne Fiske Pedersen var blant de mange unge kulturskolemusikerne som sørget for friske toner under kafékonserten i Surnadal kulturhus onsdag kveld. Se bildekavalkade fra konserten her!
Elevene i Kulturskolen på Indre Nordmøre har hatt aktive dager denne uka. Mandag var det sommerforestilling med drama, dans og musikk i Storstuå i kulturhuset, og onsdag kveld ble det sunget, blåst, gitarklimpret og rocket i foajeen.
De unge musikerne fikk vist hva de er gode for, og de mange foreldrene, besteforeldrene og søsknene som utgjorde publikum fikk høre mye flott og variert.
Klikk på bildene for større versjoner.
Thea Tiset, Bjørg Solem, Ingrid Moen og Knut Arne Fiske Pedersen spilte både sammen og hver for seg.

.png)











