
Nyheter fra Trollheimen Ride og Kjørelag
Trollheimshallen
På klubbens årsmøte i går fikk vår nye ridehall sitt navn! Og ”barnets” navn ble Trollheimshallen! Valget var lett da det både gjenspeiler vårt klubbnavn og identitet, området vi tilhører samt at vi tror det vil være et navn som er lett å huske. Nå med flere bilder!
Foto: Solvår Halset
Det var også valg til styret, og det kom ut som følger: Gjenvalg på styreleder Gro G. Løfaldli. Mangeårig nestleder Gøril Solheim ønsket avløsning, og inn for henne ble Hege Sæther Moen valgt. For øvrig består styret av Solvår Halset, økonomiansvarlig, Liv Grimsmo, sekretær, og Marte Røen, styremedlem.
Foto: Solvår Halset
Ellers kan vi melde at det er stor aktivitet i ridehallen selv om ikke varmerom er ferdige. Målet er at hallen skal stå ferdig innen utgangen av januar. Deretter håper vi på en offisiell åpning innen påske.
Se hva Trollheimsporten skrev ved oppstarten av bygginga av ridehallen for snart 8 måneder siden!